U8U9 9ste Paastornooi 2019

SK Rita Berlaar U9 & U8 – 20/04/2019 EN 22/04/2019

SK Rita Berlaar U9 * U8- Zaterdag 20/04/2019
Reeksen
Reeks AReeks B
SK Rita Berlaar B  Groen/RoodF.C. HeikantPaars/Wit
Beerzel B.O.Groen/WitF.C. LintRood/Groen
R.C. EmblemBlauw/WitF.C.M. HallaarGroen/Rood
Wavria S.K.Paars/WitF.C. KatelijneBlauw/Wit
Reeks CReeks D
SK Rita Berlaar A      Groen/RoodK. Lyra LierseRood/Wit
S.K. Rapid LeestBlauw/RoodF.C. HeultjeRood/Wit
F.C. NijlenBlauw/WitF.C. PutteGeel/Blauw
Reet S.K.Geel/RoodKessel UnitedGeel/Blauw
INDELING KLEEDKAMERS (NAMIDDAG)

SK Rita Berlaar A
SK Rita Berlaar B
F.C. Heikant
K. Lyra Lierse

Beerzel B.O.
F.C. Lint
S.K. Rapid Leest
F.C. Heultje

R.C. Emblem
F.C.M. Hallaar
F.C. Nijlen
F.C. Putte

Wavria S.K.
F.C. Katelijne
Reet S.K.
Kessel United

Matchen (Schiftingen)
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS ATijdstipTerreinScore
SK Rita Berlaar B   Beerzel B.O.14u001 A3-5
R.C. EmblemWavria S.K.14u001 B2-4
SK Rita Berlaar B   Wavria S.K.15u101 A3-4
Beerzel B.O.R.C. Emblem15u101 B7-4
Wavria S.K.Beerzel B.O.16u201 A2-2
SK Rita Berlaar BR.C. Emblem16u201 B6-2
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS BTijdstipTerreinScore
F.C. HeikantF.C. Lint14u001 C6-3
F.C.M. HallaarF.C. Katelijne14u001 D3-4
F.C. KatelijneF.C. Heikant15u101 C2-2
F.C. LintF.C.M. Hallaar15u101 D5-3
F.C. KatelijneF.C. Lint16u201 C2-4
F.C. HeikantF.C.M. Hallaar16u201 D8-2
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS CTijdstipTerreinScore
SK Rita Berlaar A      S.K. Rapid Leest14u351 A1-5
F.C. NijlenReet S.K.14u351 B5-3
SK Rita Berlaar A      Reet S.K.15u451 A4-4
S.K. Rapid LeestF.C. Nijlen15u451 B6-2
Reet S.K.S.K. Rapid Leest16u551 A0-8
SK Rita Berlaar A      F.C. Nijlen16u551 B7-2
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS DTijdstipTerreinScore
K. Lyra LierseF.C. Heultje14u351 C1-8
F.C. PutteKessel United14u351 D2-6
Kessel UnitedK. Lyra Lierse15u451 C7-1
F.C. HeultjeF.C. Putte15u451 D7-1
F.C. HeultjeKessel United16u551 C1-5
K. Lyra LierseF.C. Putte16u551 D4-4
SK Rita Berlaar U9 * U8 – Maandag 22/04/2019
INDELING KLEEDKAMERS

De indeling der kleedkamers wordt bepaald door de resultaten, behaald op zaterdag 20 april 2019.

Finale wedstrijden (9E tot 15e Plaats)
 Wedstrijden (2 x 15 min.)TijdstipTerreinScore
1
4e Reeks A
R.C. Emblem
4e Reeks B
F.C.M. Hallaar
14u001 D3-5
24e Reeks C
Reet S.K.
4e Reeks D
K. Lyra Lierse
14u001 C3-6
33e Reeks A
SK Rita Berlaar B
3e Reeks B
F.C. Katelijne
14u001 B12-4
43e Reeks C
F.C. Nijlen
3e Reeks D
F.C. Putte
14u001 A7-3
15e en 16e plaatsVerliezer 1
R.C. Emblem
Verliezer 2
Reet S.K.
15u301 D5-1
13e en 14e plaatsWinnaar 1
F.C.M. Hallaar
Winnaar 2
K. Lyra Lierse
15u301 C2-5
11e en 12e plaatsVerliezer 3
F.C. Katelijne
Verliezer 4
F.C. Putte
15u301 B1-10
9e en 10e plaatsWinnaar 3
SK Rita Berlaar B
Winnaar 4
F.C. Nijlen
15u301 A6-8
Finale wedstrijden (1ste tot 8e Plaats)
 Wedstrijden (2 x 15 min.)TijdstipTerreinScore
52e Reeks A
Wavria S.K.
2e Reeks B
F.C. Lint
14u451 D4-8
62e Reeks C
SK Rita Berlaar A
2e Reeks D
F.C. Heultje
14u451 C5-5
71e Reeks A
Beerzel B.O.
1e Reeks B
F.C. Heikant
14u451 B14-3
81e Reeks C
S.K. Rapid Leest
1e Reeks D
Kessel United
14u451 A5-2
7e en 8e plaatsVerliezer 5
Wavria S.K.
Verliezer 6
SK Rita Berlaar A
16u151 D1-6
5e en 6e plaatsWinnaar 5
F.C. Lint
Winnaar 6
F.C. Heultje
16u151 C2-8
3e en 4e plaatsVerliezer 7
F.C. Heikant
Verliezer 8
Kessel United
16u151 B0-17
1e en 2e plaatsWinnaar 7
Beerzel B.O.
Winnaar 8
S.K. Rapid Leest
16u151 A0-6
PlaatsPloeg
1e plaatsS.K. Rapid Leest
2e plaatsBeerzel B.O.
3e plaatsKessel United
4e plaatsF.C. Heikant
5e plaatsF.C. Heultje
6e plaatsF.C. Lint
7e plaatsWavria S.K.
8e plaatsSK Rita Berlaar A
9e plaatsF.C. Nijlen
10e plaatsSK Rita Berlaar B
11e plaatsF.C. Putte
12e plaatsF.C. Katelijne
13e plaatsK. Lyra Lierse
14e plaatsF.C.M. Hallaar
15e plaatsR.C. Emblem
16e plaatsReet S.K.

Locatie

Sportkring Berlaar
Welvaartstraat 101
2590 Berlaar