SK Rita Berlaar U11 & U10 – 20/04/2019 EN 22/04/2019

SK Rita Berlaar U11 * U10 – Zaterdag 20/04/2019
Reeksen
Reeks AReeks B
SK Rita Berlaar B  Groen/RoodK. Lyra LierseRood/Wit
S.V. GrasheideGeel/BlauwF.C. BevelRood/Blauw
S.C. WiekevorstGeel/ZwartF.C. HoutvenneGroen/Rood
Exc. BouwelOranje/ZwartReet S.K.Geel/Rood
Reeks CReeks D
SK Rita Berlaar AGroen/RoodF.C. NijlenBlauw/Wit
K.V. HooiktBlauw/WitF.C. TongerloGeel/Blauw
F.C.M. HallaarGroen/RoodF.C. HeikantPaars/Wit
Kessel UnitedGeel/BlauwF.C. KatelijneBlauw/Wit
INDELING KLEEDKAMERS (voormiddag)

SK Rita Berlaar A
SK Rita Berlaar B

K. Lyra Lierse
F.C. Nijlen

S.V. Grasheide
F.C. Bevel
K.V. Hooikt
F.C. Tongerlo

S.C. Wiekevorst
F.C. Houtvenne
F.C.M. Hallaar
F.C. Heikant

Exc. Bouwel
Reet S.K.
Kessel United
F.C. Katelijne

Matchen (Schiftingen)
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS ATijdstipTerreinScore
SK Rita Berlaar B   S.V. Grasheide09u001 A2-1
S.C. WiekevorstExc. Bouwel09u001 B1-2
SK Rita Berlaar BExc. Bouwel10u1020-0
S.V. GrasheideS.C. Wiekevorst10u1031-1
Exc. BouwelS.V. Grasheide11u201 A5-0
SK Rita Berlaar BS.C. Wiekevorst11u201 B2-1
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS BTijdstipTerreinScore
K. Lyra LierseF.C. Bevel09u0022-0
F.C. HoutvenneReet S.K.09u0034-1
Reet S.K.K. Lyra Lierse10u101 A1-3
F.C. BevelF.C. Houtvenne10u101 B1-3
Reet S.K.F.C. Bevel11u2022-1
K. Lyra LierseF.C. Houtvenne11u2031-7
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS CTijdstipTerreinScore
SK Rita Berlaar A   K.V. Hooikt09u351 A5-1
F.C.M. HallaarKessel United09u351 B1-3
SK Rita Berlaar AKessel United10u4522-0
K.V. HooiktF.C.M. Hallaar10u4531-2
Kessel UnitedK.V. Hooikt11u551 A1-0
SK Rita Berlaar AF.C.M. Hallaar11u551 B2-0
Wedstrijden (2 x 10 min.) - REEKS DTijdstipTerreinScore
F.C. NijlenF.C. Tongerlo09u3520-5
F.C. HeikantF.C. Katelije09u3531-5
F.C. KatelijeF.C. Nijlen10u451 A2-3
F.C. TongerloF.C. Heikant10u451 B2-0
F.C. TongerloF.C. Katelije11u5520-1
F.C. NijlenF.C. Heikant11u5530-2
SK Rita Berlaar U11 * U10 – Maandag 22/04/2019
INDELING KLEEDKAMERS

De indeling der kleedkamers wordt bepaald door de resultaten, behaald op zaterdag 20 april 2019.

FINALE WEDSTRIJDEN (12e tot 15e Plaats)
 Wedstrijden (2 x 15 min.)TijdstipTerreinScore
14e Reeks A
S.V. Grasheide
4e Reeks B
F.C. Bevel
09u0024-3
24e Reeks C
K.V. Hooikt
4e Reeks D
F.C. Nijlen
09u0030-1
14e en 15e plaatsVerliezer 1
F.C. Bevel
Verliezer 2
K.V. Hooikt
10u3025-0
12e en 13e plaatsWinnaar 1
S.V. Grasheide
Winnaar 2
F.C. Nijlen
10u301 B6-1
FINALE WEDSTRIJDEN (9e tot 11E Plaats)
 Wedstrijden (2 x 15 min.)TijdstipTerreinScore
13e Reeks A
S.C. Wiekevorst
3e Reeks B
Reet S.K.
09u001 A0-3
23e Reeks B
K.V. Hooikt
3e Reeks C
F.C. Nijlen
10u301 B2-2
33e Reeks C
F.C.M. Hallaar
3e Reeks A
S.C. Wiekevorst
11u152 B2-2
11e plaatsS.C. Wiekevorst
10e plaatsF.C.M Hallaar
9e plaatsReet S.K.
FINALE WEDSTRIJDEN (1ste tot 8e Plaats)
 Wedstrijden (2 x 15 min.)TijdstipTerreinScore
52e Reeks A
SK Rita Berlaar B
2e Reeks B
K. Lyra Lierse
09u4520-6
62e Reeks C
Kessel United
2e Reeks D
F.C. Tongerlo
09u4531-3
71e Reeks A
Exc. Bouwel
1e Reeks B
F.C. Houtvenne
09u451 A0-14
81e Reeks C
SK Rita Berlaar A
1e Reeks D
F.C. Katelijne
09u451 B1-3
7e en 8e plaatsVerliezer 5
SK Rita Berlaar B
Verliezer 6
Kessel United
11u1520-0
5e en 6e plaatsWinnaar 5
K. Lyra Lierse
Winnaar 6
F.C. Tongerlo
11u1537-2
3e en 4e plaatsVerliezer 7
Exc. Bouwel
Verliezer 8
SK Rita Berlaar A
11u151 A0-10
1e en 2e plaatsWinnaar 7
F.C. Houtvenne
Winnaar 8
F.C. Katelijne
11u151 B0-0
PlaatsPloeg
1e plaatsF.C. Houtvenne
2e plaatsF.C. Katelijne
3e plaatsSK Rita Berlaar A
4e plaatsExc. Bouwel
5e plaatsF.C. Tongerlo
6e plaatsK. Lyra Lierse
7e plaatsSK Rita Berlaar B
8e plaatsKessel United
9e plaatsS.C. Wiekevorst
10e plaatsF.C.M. Hallaar
11e plaatsReet S.K.
12e plaatsS.V. Grasheide
13e plaatsF.C. Nijlen
14e plaatsF.C. Bevel
15e plaatsK.V. Hooikt

Locatie

Sportkring Berlaar
Welvaartstraat 101
2590 Berlaar