Contact

CONTACT

ADRES

Sportkring Berlaar
Welvaartstraat 101
2590 Berlaar

Hoofdbestuur
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
KBVB/VFV - G.C.Jan Verbinneninfo@sportkringberlaar.com03/482.28.32
Raad van BestuurPaul Verheeckepaulverheecke@proximus.be0499/86.17.72
Raad van BestuurStefaan Verlindenstefaan.verlinden@gmail.com0479/90.10.82
JeugdcomitéLucien Maeslucien@ritaberlaar.be0477/97.01.80
Externe relatiesWijns Rogerroger.wijns@telenet.be0475/35.10.82
Raad van Bestuur
Financieel - Horeca
Storms Peterfinancieel@sportkringberlaar.com0486/46.18.58
Jeugdbeleid
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
Sportief beleid
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
Coördinator seniorsMichel Roziersmichelroziers@gmail.com0477/68.48.89
Coördinator jeugdMichel Roziersmichelroziers@gmail.com0477/68.48.89
Sportief medewerkerBart Holstersholstersbart@telenet.be0479/39.73.94
Trainers
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
keepers seniorsEddy De Vroeeddy.de.vroe@telenet.be
keepers JeugdEddy De Vroeeddy.de.vroe@telenet.be
1ste ElftalBjorn Van Gansenbjorn.van.gansen1@telenet.be
Reserven AJolan Fund
U17Jolan Fund
U15 ADavy De Greefdavy@qmdgroup.be0470/36.17.07
U15 BVincent De Smyter
U13 AJordy Van Coilliejordyvancoillie@outlook.com
U13 BJason Ceulemansbrandon.ceulemans@hotmail.com0499/38.18.82
U12 AKristof Helsenhelsen.vanhumbeeck@telenet.be0485/63.84.72
U11 MeisjesVincent De Smyter
U11Kristof Helsen
U10 AGeert Ceulemansgeert.ceulemans6@telenet.be0486/97.26.17
U10 BBruno De Nevebruno.deneve@key2info.be0475/51.73.36
U9Joeri Brison
Greg Fleerackers
Joris Van den Eynden
Timothy Van Ginneken
joeri.brison@tecon-groep.be
gregfleerackers@gmail.com

timothy.vanginneken@gmail.com

0496/56.54.22

0489/41.66.67
U8
U7Peter Laenen
Steff Roothooft
laenen.peter@live.be
steffke.roothooft@gmail.com
0496/25.11.44
0472/59.33.47
U6Michel Roziers
Erwin Van Eynde
michelroziers@gmail.com
vaneyndeerwin@telenet.be
0477/68.48.89
0477/40.31.18

Opmerkingen

  • Beperkte wijzigingen mogelijk tijdens de voorbereidingsperiode en/of tijdens de competitie
  • Tijdens het seizoen 2019/2020 zal Erwin Van Eynde (UEFA B-gediplomeerde) de spelers en trainers van U10 t.e.m. U13 bijstaan met gerichte technische oefeningen. Deze specifieke trainingen die tijdens de gewone trainingsmomenten worden gepland, bieden de kinderen de mogelijkheid om dit aspect van hun voetbalkwaliteiten verder te ontwikkelen.