Contact

CONTACT

ADRES

Sportkring Berlaar
Welvaartstraat 101
2590 Berlaar

Hoofdbestuur
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
KBVB/VFV - G.C.Jan Verbinnenjan.verbinnen@skynet.be03/482.28.32
Raad van BestuurGunter Roothooftgunter.roothooft@telenet.be0475/91.72.00
Raad van BestuurStefaan Verlindenstefaan.verlinden@gmail.com0479/90.10.82
JeugdcomitéLucien Maeslucien@ritaberlaar.be0477/97.01.80
Externe relatiesWijns Rogerroger.wijns@telenet.be0475/35.10.82
Raad van Bestuur
Financieel - Horeca
Storms Peterfinancieel@sportkringberlaar.com0486/46.18.58
Jeugdbeleid
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
Sportief beleid
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
Coördinator seniors
Coördinator jeugdChristoph Rutscr3@telenet.be0477/68.48.89
Sportief medewerker
Trainers
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
keepers seniorsChristoph Ruts cr3@telenet.be0478/88.76.54
keepers JeugdChristoph Ruts cr3@telenet.be0478/88.76.54
1ste ElftalBjorn Van Gansenbjorn.van.gansen1@telenet.be
Reserven AGuy Geylenguy_geylen@hotmail.com0475/95.07.48
U17Dirk Van Hoof0494/69.75.09
U15Davy De Greefdavy@qmdgroup.be0470/36.17.07
U13 AJordy Van Coilliejordyvancoillie@outlook.com0474/87.98.65
U13 BJason Ceulemansbrandon.ceulemans@hotmail.com0499/38.18.82
U12 AKristof Helsenhelsen.vanhumbeeck@telenet.be0485/63.84.72
U12 BWim Van Gilswimvangils@hotmail.com0475/97.13.67
U11 MeisjesCesar Van Humbeeckvanhumbeeckcesar@gmail.com0472/10.63.02
U10 AGeert Ceulemansgeert.ceulemans6@telenet.be0486/97.26.17
U10 BBruno De Nevebruno.deneve@key2info.be0475/51.73.36
U9Joeri Brison
Greg Fleerackers
Joris Van den Eynden
Timothy Van Ginneken
joeri.brison@tecon-groep.be
gregfleerackers@gmail.com

timothy.vanginneken@gmail.com

0496/56.54.22

0489/41.66.67
U8Steff Roothooft
Leeroy Peeters
mail.com
leeroy.peeters@telenet.be
0472/59.33.47
0496/99.73.61
U7Steff Roothooftsteffke.roothooft@gmail.com0472/59.33.47
U6Michel Roziers
Erwin Van Eynde
michelroziers@gmail.com
vaneyndeerwin@telenet.be
0477/68.48.89
0477/40.31.18

Opmerkingen

  • Beperkte wijzigingen mogelijk tijdens de voorbereidingsperiode en/of tijdens de competitie
  • Tijdens het seizoen 2019/2020 zal Erwin Van Eynde (UEFA B-gediplomeerde) de spelers en trainers van U10 t.e.m. U13 bijstaan met gerichte technische oefeningen. Deze specifieke trainingen die tijdens de gewone trainingsmomenten worden gepland, bieden de kinderen de mogelijkheid om dit aspect van hun voetbalkwaliteiten verder te ontwikkelen.