Contact

CONTACT

ADRES

Sportkring Berlaar
Welvaartstraat 101
2590 Berlaar

Hoofdbestuur
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
KBVB/VFV - G.C.Jan Verbinneninfo@sportkringberlaar.com03/482.28.32
Raad van BestuurPaul Verheeckepaulverheecke@proximus.be0499/86.17.72
Raad van BestuurStefaan Verlindenstefaan.verlinden@gmail.com0479/90.10.82
JeugdcomitéLucien Maeslucien@ritaberlaar.be0477/97.01.80
Externe relatiesWijns Rogerroger.wijns@telenet.be0475/35.10.82
Raad van Bestuur
Financieel - Horeca
Storms Peterfinancieel@sportkringberlaar.com0486/46.18.58
Jeugdbeleid
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
Sportief beleid
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
Coördinator seniorsMichel Roziersmichelroziers@gmail.com0477/68.48.89
Coördinator jeugdMichel Roziersmichelroziers@gmail.com0477/68.48.89
Sportief medewerkerBart Holstersholstersbart@telenet.be0479/39.73.94
Trainers
AfdelingContactpersoonE-mailTelefoon
keepers ≥ U17Jan Wellens
Jan Vercammen
janwellens@hotmail.com0473/89.77.14
keepers JeugdEddy De Vroeeddy.de.vroe@telenet.be
1ste ElftalSven Verschorensven.verschoren@telenet.be
Reserven ARudy Schiettecatte
Reserven BBert Hoogendoornhogendoorn_bert@hotmail.com
U21Jorne Guldentops jorneguldentops.jg@gmail.com
U17 AGert Tielemansgert.tielemans@gmail.com0473/52.77.57
U17 B
U15 ADirk van Hoofdirkvanhoof1966@gmail.com
U15 BKevin Hendrickxkevinhendrickx007@gmail.com0470/52.79.46
U13 ARoel Goormansgoormans_roel_7@hotmail.com
U13 BChris Jacobs
U12Davy De Greef0470/36.17.07
U11 ProvChristoph Rutschristoph.ruts@gmail.com0478/88.76.54
U11 AMarc Rymenantschristellievens@hotmail.be0477/32.45.44
U11 BJason Ceulemans
Marc Rymenants
brandon.ceulemans@hotmail.com
christellievens@hotmail.be
0499/38.18.82
0477/32.45.44
U10 ASven De Gronckelsven.degronckel@skynet.be0478/95.91.52
U10 BKjetil Guldentopskjetilguldentops@outlook.be0493/19.66.04
U9 ProvDave van Extergem
vanextergemdave@hotmail.be0496/93.48.58
U9Geert Ceulemansgeert.ceulemans6@telenet.be0486/97.26.17
U8Bruno De Nevebruno.deneve@datasoftservices.be0475/51.73.36
U7 AKristof Helsenhelsen.vanhumbeeck@telenet.be0485/63.84.72
U7 BYannick Laurensyannicklaurens@outlook.com0473/33.59.04
U6Michel Roziers
Sylvia Verhelst
Fien Roothooft
michelroziers@gmail.com0477/68.48.89

Opmerkingen

  • U9 Prov. spelen voor K. Lierse SK E
  • U11 Prov. spelen voor K. Lierse SK C
  • Beperkte wijzigingen mogelijk tijdens de voorbereidingsperiode en/of tijdens de competitie
  • Vanaf seizoen 2017/2018 zal Erwin Van Eynde (UEFA B-gediplomeerde) de spelers en trainers van U10 t.e.m. U13 bijstaan met gerichte technische oefeningen. Deze specifieke trainingen die tijdens de gewone trainingsmomenten worden gepland, bieden de kinderen de mogelijkheid om dit aspect van hun voetbalkwaliteiten verder te ontwikkelen.
ORGANOGRAM